مسعود الهامی عصر سه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بافت اظهار داشت: ۲۰ روز است که از سه راه دشتاب تا جاده منتهی به خَبر پوشش مخابراتی نداریم و نقطه کور است. برای رفع این مشکل قرار بر این شد در این جاده یک نقطه برای سایت مخابراتی در نظر گرفته شود.

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

مسعود الهامی گفت: در آینده نزدیک در نقاط تعیین شده دو سایت ۳g یا ۴g در منطقه گردشگری خبر نصب می شود تا بتوانیم پوشش آنتن دهی در منطقه گردشگری خبر و عشایر نشین را تامین کنیم.

الهامی تصریح کرد: قطعا کمبودهایی در حوزه ارتباطات و فناوری وجود دارد؛ در این سه سال چندین سایت در بافت راه اندازی شده است و یک سایت در جاده بافت-سیرجان و دو تا هم در جاده بافت-ساردوئیه ایجاد می شود.

الهامی بیان کرد: مدیران از ظرفیت فناوری و اطلاعات که ظرفیت زیادی در تحول بنیادین اقتصادی دارد استفاده کنند. ما در جنگ اقتصادی هستیم باید ببینیم چگونه می توانیم با فناوری و اطلاعات جنگ های اقتصادی را پشت سر بگذاریم و فناوری بهترین وسیله برای تحول همه ابعاد زندگی است.

وی ادامه داد : با استفاده از جوانان خلاقی که داریم می توانیم از فناوری و اطلاعات برای رفع مشکلاتمان استفاده کنیم. لازم است جلسات تخصصی در مورد به کارگیری و توسعه فناوری اطلاعات در عرصه ها مختلف از جمله کشاورزی، سلامت، آموزش و... با مدیران و روسای دانشگاه ها برگزار شود.

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.