معاون فرماندار بافت گفت: چند روستای شهرستان در معرض آسیب سیل هستند و آتش‌سوزی مراتع یک مشکل دیگر در ارتباط با بحران‌ها در شهرستان است.

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

طلوع کرمان به نقل از فارس- امیری‌مقدم معاون اداره کل مدیریت بحران استان کرمان امروز در جلسه ستاد بحران این شهرستان اظهار داشت: اعتباراتی برای مقابله با سیلاب به شهرداری‌های بافت و بزنجان تعلق می‌گیرد و باید به ساخت‌وسازهای خلاف قانون اجازه ساخت داده نشود چرا که باعث خسارت می‌شود.

معاون اداره کل مدیریت بحران استان کرمان با بیان اینکه 95 درصد تبعات بحران به مردم منتقل می‌شود و باید مدیریت پیشگیری انجام دهیم، عنوان کرد: سامانه سجاد برای ثبت خسارات در همه زمینه‌ها از جمله کشاورزی و میراث فرهنگی پیش‌بینی‌شده است.

منصور شهابی‌نژاد معاون عمرانی فرماندار بافت با بیان اینکه مدیران اشراف اطلاعاتی به قانون جدید مدیریت بحران و آمادگی لازم را در این ایام داشته باشند، گفت: طرح جمع‌آوری روان‌آب‌های شهرستان بافت نیمه‌تمام است که انشاءلله با کمک ستاد مدیریت بحران تمام شود.

وی بیان کرد: چند روستای شهرستان در معرض آسیب سیل هستند و آتش‌سوزی مراتع یک مشکل دیگر در ارتباط با بحران‌ها در شهرستان است.

علی علی‌ملایی رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان بافت اظهار داشت: بی‌سیم‌های مدیریت بحران آماده‌ شده‌ و هلال‌احمر آمادگی دارد که به تمام ادارات آموزش‌های کمک‌های اولیه و پناهگیری را بدهیم ولی متأسفانه ادارات استقبال نمی‌کنند.

علی خدادادی شهردار بافت نیز با بیان اینکه دستگاه‌های آتش‌نشانی شهرستان بافت مشکل ‌دارند، گفت: هنوز آسیب‌هایی که از سیل به ماشین‌آلات شهرداری وارد شده است را نتوانستیم جبران کنیم.

وی اظهار کرد: برای دفع آب‌های سطحی شهر حداقل نیاز به سه کیلومتر کانال‌سازی و لوله‌گذاری است.

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.