کشفیات مواد مخدر در نه ماهه نخست سالجاری حدود 3 تن بوده است

طلوع کرمان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  سرهنگ نبی الله میرافضلی، فرمانده انتظامی شهرستان بافت گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافت در راستای مقابله با این پدیده شوم با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر نقاط آلوده شهرستان در ۹ ماهه امسال موفق شدند ۳ تن و ۱۱۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر را کشف کنند.

اوبا اشاره به اینکه این مقدار مواد کشف شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش داشته است افزود: در راستای برخورد با توزیع کنندگان موادمخدر نیز در این مدت ۹۵ نفر از سوداگران مرگ دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه ریشه بسیاری از جرائم اعتیاد به مواد مخدر است، گفت: پلیس نیز با اعزام کارشناسان و برپایی کارگاه‌های آموزشی در سطح مدارس، ادارات و دیگر نهاد‌ها در جهت آگاه سازی و پیشگیری از اعتیاد گام بر می‌دارد.

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.

آبان 12, 1398

جای خالی گردوی بافت در اظهارات مدیران استانی در حضور سفرای کشورها!آیا شهرستان بافت غریبه است؟

یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
در صحبت های مدیران استان کرمان و در حضور سفرای سایر کشورها از هر محصولی در استان سخن به میان می آید غیر از گردوی بافت! آیا #گردو برای کشور ما نمی تواند محصول استراتژیک باشد؟؟ استان کرمان که رتبه دوم کشور در گردو را دارد نمی تواند گردو را به کشورهای دیگر معرفی…
شهریور 28, 1398
در کنار کمبود امکانات اطفای حریق

آتش سوزی جنگل های منطقه مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد/کمبود امکانات اطفای حریق جنگل ها و مراتع در شهرستان بافت تا کی ادامه دارد!؟

آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان-آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت که ظهر امروز بیست و هشتم شهریور آغاز شده بود و به دلیل وزش باد گسترده تر می شد، پس از 6 ساعت تلاش نیروهای اطفای حریق و سایر ارگان های شهرستان بافت مهار شد اما این مطالبه که شهرستان های بافت و رابر نیاز به…
پسته
مهر 30, 1398
نماینده مردم سیرجان و بردسیر خبرداد؛

برگزاری جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور سفرای کشورهای مختلف

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خبر داد: جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی و سفرای کشورهای خارجی، ۸ آبان‌ماه در سیرجان برگزار خواهد شد.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
شهباز حسن‌پور با تبیین ظرفیت گلیم و پسته در امر صادرات، گفت: جشنواره پسته و گلیم شهرستان سیرجان با هدف معرفی ظرفیت‌های شهرستان سیرجان در حوزه‌های صنایع دستی، گردشگری، صنعت و معدن است. وی با بیان این مطلب که جشنواره پسته و گلیم سیرجان برای نخستین بار برگزار… ادامه خبر