به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، طی مراسمی که امروز در محل اورژانس امام رضا (ع) سیرجان برگزار شد از پنج دستگاه آمبولانس جدید بیمارستانی مجهز و جدید رونمایی شد.

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، طی مراسمی که امروز در محل اورژانس امام رضا (ع) سیرجان برگزار شد از پنج دستگاه آمبولانس جدید بیماستانی مجهز و جدید رونمایی شد.

غلامرضا جهانشاهی معاون درمان دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان در حاشیه این آیین گفت: این آمبولانس‌ها با پیگیری نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و به دستور مقام عالی وزارت بهداشت به سیرجان اختصاص یافته که یک دستگاه دیگر هم به شهرستان بردسیر از طریق وزارتخانه اختصاص داده شده است.

وی افزود: این آمبولانس‌ها بالغ بر 55 میلیارد ریال از طریق وزراتخانه متبوع تامین اعتبار شدند و نقش موثری در رفع مشکلات درمانی شهرستان دارند و به‌زودی شهرستان سیرجان به اورژانس هوایی مجهز و بالگرد این طرح نیز تا پایان امسال در سیرجان مستقر می‌شود.

معاون درمان دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان عنوان کرد: دومین شهری در استان هستیم که پس از مرکز استان به اورژانس هوایی مجهز می‌شویم.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی با تبریک 40 سالگی انقلاب گفت: خدمات بسیاری در تمام حوزه‌ها از جمله بهداشت و درمان طی 40 سال به مردم ارائه شده است که باید قدردان این خدمات بود.

شهباز حسن‌پور افزود: استان کرمان پرحادثه‌ترین حوادث رانندگی در سطح کشور را دارد و باید در محورها نقاط حادثه‌خیز اصلاح و گره‌های ترافیکی بازشود.

وی بیان داشت: در سال بیش از 17 هزار نفر در جاده‌ها بر اثر حوادث رانندگی فوتی داریم و حدود 50 هزار نفر هم معلول می‌شوند که هزینه‌های زیادی بر کشور وارد می‌شود و باید از هر راه ممکن در کاهش تصادفات و تلفات تلاش کرد.

 

اورژانس هوایی

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.