Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

شهردار منطقه دو شهر کرمان از ساخت دو بوستان در مناطق کمتربرخوردار منطقه دو خبر داد.

طلوع کرمان به نقل از کرمانشهرآنلاین-علی سعیدی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در محله‌های کمتربرخوردار از فضای سبز منطقه دو گفت: ساخت پارک‌ها و تفرجگاه‌ها و ایجاد مکان‌هایی برای پُرکردن اوقات فراغت شهروندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی بیان کرد: خاک‌برداری، زیرسازی و جدول‌گذاری در بوستان شب‌بو انجام گرفته و ساخت آن 40 درصد پیشرفت دارد.

سعیدی افزود: بوستان شب‌بو، مجهز به زمین بازی کودکان، آمفی‌تئاتر، آلاچیق و سرویس بهداشتی خواهد بود که تا چند ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان این‌که بوستان شیراز نیز توسط اکیپ ابنیه این منطقه در حال ساخت است، از ساخت سه آب‌نما در این بوستان خبر داد و افزود: بوستان شیراز نیز به پیاده‌رو، آب‌نما، سرویس بهداشتی، فضای سبز و فضای بازی کودکان تجهیز خواهد شد.

شهردار منطقه دو شهر کرمان، افزایش سرانه فضای سبز و ایجاد فضاهای تفریحی و ارتقای سطح رفاه و نشاط شهروندان را یکی از اولویت‌های مهم این منطقه دانست و خاطرنشان کرد: سال گذشته چهار بوستان بهارستان، اوج، رهگذر و ترنج هم‌زمان به بهره‌برداری رسید و در ایام نوروز مورد استقبال و استفادۀ شهروندان قرار گرفت.

 

کرمان

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.

جدیدترین عناوین

یادداشت

آبان 12, 1398

جای خالی گردوی بافت در اظهارات مدیران استانی در حضور سفرای کشورها!آیا شهرستان بافت غریبه است؟

یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
در صحبت های مدیران استان کرمان و در حضور سفرای سایر کشورها از هر محصولی در استان سخن به میان می آید غیر از گردوی بافت! آیا #گردو برای کشور ما نمی تواند محصول استراتژیک باشد؟؟ استان کرمان که رتبه دوم کشور در گردو را دارد نمی تواند گردو را به کشورهای دیگر معرفی… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه هاخبرهای ویژه

شرکت مس
فروردين 18, 1399
دفتر نماینده کرمان خبرداد

کمک 10 میلیارد تومانی صنایع برای مقابله با ویروس کرونا در استان کرمان

کمک 10 میلیارد تومانی صنایع به مقابله با ویروس کرونا در استان کرمان
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
دفتر مردمی محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی روز شنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود: با پیگیری های صورت گرفته مبلغ ۱۰ میلیارد تومان توسط شرکت های مذکور به منظور مقابله با ویروس کرونا برای تامین و تجهیز اقلام پزشکی دانشگاه… ادامه خبر