شهردار کرمان در نشست با مدیران شهرداری که با حضور اصحاب رسانه در سالن سادات شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: شهروندان بالادست شهرداری هستند و باید تلاش کنیم تا نظر و دیدگاه مردم نسبت به شهرداری بیش از گذشته مثبت شود.

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

شهردار کرمان

طلوع کرمان به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان-شهردار کرمان در نشست با مدیران شهرداری که با حضور اصحاب رسانه در سالن سادات شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: شهروندان بالادست شهرداری هستند و باید تلاش کنیم تا نظر و دیدگاه مردم نسبت به شهرداری بیش از گذشته مثبت شود.

سیدمهران عالم‌زاده بر قانون‌گرایی در شهرداری تأکید کرد و گفت: متاسفانه برخی مدیران شهرداری در حوزه‌ی خود از قانون، بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها اطلاع کافی ندارند که این مسئله یک آسیب جدی به شمار می‌رود که باید با آموزش رفع شود.

وی با بیان اینکه برخی اوقات چون قانون و ظرفیت‌ها را نمی‌شناسیم، بلاتکلیف مانده و مردم را هم بلاتکلیف می‌گذاریم، تصریح کرد: به همین سبب مدیران در این زمینه باید آگاهی خود را افزایش دهند و قانون شهرداری‌ها و سایر قوانین را پایش و مطالعه کرده و برای بهبود فعالیت‌های شهرداری از آن‌ها بهره ببرند.

شهردار کرمان بر تصمیم‌گیری‌ها براساس خرد جمعی تأکید کرد و گفت: مدیران باید از نظرات کارشناسان زیرمجموعه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنند؛ به‌طور مثال در ساخت یک پارک، از نظر متخصصان در حوزه‌ی طراحی پارک استفاده شود تا کار به بهترین شکل پیش رود و یک اشتباه فاحش موجب نشود مدیر مربوطه از مردم عذرخواهی کند.

عالم‌زاده با بیان اینکه امور شهرداری به هیچ بهانه‌ای نباید تعطیل و یا دچار رکود شود، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا کارها با کیفیت ادامه پیدا کند.

وی با اشاره به تغییرات مدیریتی در شهرداری کرمان افزود: تمام معاونان، مدیران و کارشناسان شهرداری تا زمانی که در پست خود حضور دارند، مسئول هستند و باید با تمام توان تلاش کنند، زیرا معطل ماندن امور مردم، کار شایسته و درستی نیست.

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.