استاندار سابق کرمان گفت: معین های اقتصادی استان گرفتار بروکراسی اداری هستندو هم مدیران، هم سرمایه گذار و معین های اقتصادی درگیر این موضوع هستند و درخواست این است دستگاه قضایی حامی مدیرانی باشد که روند کار را تسهیل می کنند.

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

رزم حسینی


طلوع کرمان به نقل از ایسنا-منطقه کویر- "علیرضا رزم حسینی" صبح  اول مردادماه در جلسه ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه در دادگستری کرمان اظهار کرد: وظیفه شرعی خودم می دانم در حد بضاعت و تجربه اندک، در خدمت استان باشم و به عنوان همفکری هر جا که نیاز باشد، حضور خواهم داشت تا در حد بضاعت به توسعه استان کمک کنم.وی در ادامه افزود: در حوزه تفویض اختیارات اقدامات خوبی در سطح کشور در حال اتفاقاتی افتادن است که وزیر کشور در حال پیگیری است که با این تفویض اختیارات مشکلات سرمایه گذاری حل و روند کار تسریع پیدا می کند.

رزم حسینی تصریح کرد: در شرایط کنونی باید مقاومت کنیم که کمتر آسیب ببینیم و در این راستا مدل اقتصاد مقاومتی جواب می دهد و فرصت خوبی برای استان کرمان است که دستگاه قضایی در حمایت های حوزه سرمایه گذاری الگو باشد.

وی در ادامه بیان کرد: معین های اقتصادی استان گرفتار بروکراسی اداری هستند و هم مدیران، هم سرمایه گذار و معین های اقتصادی درگیر این موضوع هستند و درخواست این است دستگاه قضایی حامی مدیرانی باشد که روند کار را تسهیل می کنند.

استاندار سابق کرمان گفت: مبارزه با حاشیه نشینی و زمین خواری با همدلی ارکان حکومت در کرمان کم نظیر بود که نتیحه همدلی و جسارت بود و البته ممکن است تبعاتی نیز داشته باشد.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی پشتوانه معین های اقتصادی باشد و موحب دلگرمی آنها و جذب سرمایه های جدید به استان شود تصریح کرد: شرایط ویژه کنونی، اقدامات ویژه را می طلبد و دولت امیدوار است که واگذاری اختیارات به رفع مشکلات کمک کند.

رزم حسینی بیان کرد: پروژه های دولتی جواب نمی دهد و کمتر اشتغال زاست و رییس مجلس نیز برای پایداری و ماندگاری اقتصاد مقاومتی در استان کرمان اعلام آمادگی همکاری کرده است.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مواردی در زمینه مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بررسی و پیگیری شد

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.