Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

ایستگاه راه آهن فهرج ر شرق استان کرمان با حضور استاندار کرمان به بهره برداری رسید

 پیش از ظهر امروز دکتر زینی وند استاندار کرمان با استقبال امام جمعه و فرماندار شهرستان فهرج وارد این شهرستان شد و گلخانه ۱/۲ هکتاری این شهرستان با ۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری که ۳ میلیارد تومان در قالب تسهیلات و یک میلیارد تومان آورده سرمایه گذار بوده با ۱۵ نفر اشتغال زایی افتتاح شد.
دکتر زینی وند و هیئت همراه در ادامه این سفر ایستگاه راه آهن فهرج را با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان به وسعت ۱۵۵۰ متر مربع افتتاح کرد که قرار است با تامین اعتبار ۴ میلیارد تومان دیگر، بخش محوطه سازی این ایستگاه نیز عملیاتی شود.
استاندار کرمان سپس با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و با آرمان های شهدا تجدید میثاق نمود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، نماینده عالی دولت در استان کرمان سپس در انتهای مرزهای شرقی استان در روستای محمود آباد چاهدگال با امام جمعه اهل سنت و تعدادی از اهالی این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد و در جریان مسائل و مشکلات مردم این منطقه قرار گرفت.
مولوی شهیکی نیز در محمدآباد در آخرین نقطه مرز شرقی استان با تقدیر از سفر استاندار تکمیل جاده روستا را خواستار شد که استاندار دستورات لازم در این راستا را صادر کرد.
به گفته الهامی مدیرکل ارتباطات و فناوری استان اینترنت پرسرعت علی آباد چاهدگال با دستور استاندار پس از ۲ ماه با نصب تجهیزات و هزینه ۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
همچنین دکتر زینی وند از محور یوسف آباد چاهدگال-دهنو چاهدگال بازدید کرد که ۵ کیلومتر از این محور ۸ کیلومتری باقی مانده که باید آسفالت آن انجام شود.
در ادامه سفر استاندار کرمان به شهرستان فهرج افتتاح مرکز بهداشتی درمانی روستای علی آباد چاهدگال با ۳۶۷ متر مربع زیربنا و ۷ خانه پزشک با ۳/۵ میلیارد تومان اعتبار  با حضور مسئولین محلی و مردم این منطقه افتتاح شد.

استاندارکرمان پس از افتتاح مرکز بهداشتی درمانی روستای علی علی آباد چاهدگال گفت: اعتبارات شهرستان فهرج در بودجه ۱۴۰۰ تقویت خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، در پایان این سفر استاندارکرمان با حضور در محل شهادت سروان هادی رئیسی در چاهدگال فهرج، یاد و خاطره این شهید والامقام و شهدای امنیت را گرامی داشت و خون مطهر شهدا را تضمین کننده امنیت ایران اسلامی دانست./استانداری کرمان

fahraj

 

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

Tramway
اسفند 03, 1399

از احداث قطارشهری ترموآ در شهر کرمان چه خبر؟

موضوع احداث قطار شهری کرمان با توجه به اهمیت این شهر از موضوعات مهم شهری این سال های کرمان بوده است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان- در حالی شهرداری کرمان از رونمایی از 20 دستگاه اتوبوس درون شهری خبرداد که این شهر همچنان از ضعف حمل و نقل عمومی رنج می برد و مسیرهای زیادی در خلاء حمل و نقل شهری قرار… ادامه

خبرهای ویژه

alemzadeh
تیر 21, 1400
آبادانی بیشتر در شهر کرمان

شهردار کلانشهر کرمان درباره طرح شهرداری کرمان برای میدان اول هفت باغ و وضعیت سایر پروژه ها گزارش داد

شهردار کرمان توضیحاتی پیرامون طرح های عمرانی شهرداری کلان شهر کرمان بیان کرد؛
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان به نقل از کرمان آنلاین- سیدمهران عالم‌زاده، بیستم تیرماه در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به اینکه چند هفته از آماده‌سازی آرامستان «بهشت کریمان» جهت بهره‌برداری می‌گذرد،… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه هااز سراسر جهان