Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

شهردار منطقه سه کرمان از زیباسازی زیر گذر آزادی کرمان خبرداد

علی منظری توکلی با بیان اینکه نورپردازی و نصب المان نقش مؤثری در زیباسازی منظر شهری و روحیه شهروندان دارد، افزود: این اقدامات یکی از اولویت‌های اصلی این منطقه در سال جاری بوده است.

وی ضمن تشکر از تلاش‌های شهردار سابق منطقه سه کرمان، گفت: طی سال‌های گذشته شاهد اقدامات متعدد و جدیدی در این زمینه در منطقه بوده‌ایم که همه تلاشمان بر آن است این اقدامات تداوم داشته باشد.

شهردار منطقه سه کرمان با بیان اینکه به همت معاونت خدمات شهری منطقه سه طرح‌های متعددی برای زیباسازی میدان کربلا، پل باقدرت و هواکش‌های زیرگذر تقاطع آزادی دیده شده است که در مرحله تأیید نهایی هستند، افزود: در صورت تأیید، عملیات اجرایی آغاز می‌شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: ساخت المان‌هایی با موضوع شهر و شهروندی و همکاری شهروندان در مسائل مختلف شهری نیز در دستورکار معاونت خدمات شهری این منطقه قرار گرفته است که برای نوروز امسال در سطح منطقه نصب می‌شوند.

منظری توکلی از زیباسازی فضای سبز ورودی خیابان سپه با نصب المان، رنگ آمیزی جداول، اجرای سنگ فرش پیاده رو، احیای فضای سبز و نورپردازی خبر داد و گفت: پیاده رو مقابل ساختمان جدید شورای شهر واقع در خیابان سپه نیز در حال بهسازی، تجهیز، زیباسازی و نورپردازی است.

وی با بیان اینکه به همت معاونت خدمات شهری این منطقه اقدامات خوبی در جهت رفع مشکل آبگرفتگی ۱۰ نقطه حساس در این منطقه با اجرای عملیات لوله گذاری و پمپ انجام شده است، ادامه داد: طی یک ماه گذشته نیروهای این معاونت اقدام به شناسایی نقاط دیگری در این زمینه در معابر و کوچه‌ها کردند که به زودی با حفر چاه و یا لوله گذاری مشکلات آنها نیز مرتفع خواهد شد.

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان ضدعفونی مبلمان شهری و بوستان‌های سطح منطقه سه، پاکسازی زمین‌های رهاشده از خاک و نخاله، لایه روبی جوی‌ها، شستشوی دیوارها و رفیوژهای معابر را از دیگر اقدامات در حال انجام توسط این معاونت به صورت مداوم برشمرد./مهر

تونل آزادی کرمان

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

شهرداری بافت
مهر 11, 1399
در سایه بی توجهی شورای شهربافت

سد معبر میوه فروشان چهارراه سینما شهربافت همچنان ادامه دارد

معضل زشت سد معبر میوه فروشان در پیاده روهای شهر بافت همچنان ادامه دارد
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
معضل زشت سد معبر میوه فروشان در پیاده روهای شهر بافت همچنان ادامه دارد در حالی که هر بار شورای شهر و شهرداری بافت وعده ای برای رفع این مشکل می دهد ولی نه تنها اقدامی صورت نگرفته… ادامه

خبرهای ویژه

MOD_RAXO_ALLMODE_NOIMAGE
شهریور 29, 1399
در سایه بی تدبیری ها

جنگل های گوغر بافت باز هم سوخت

جنگل های گوغر بافت برای بار چندم طی سال جاری سوخت تا نبود امکانات در این منطقه بیشتر محسوس شود
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان-جنگل ها و مراتع منطقه گوغر در شهرستان بافت بار دیگر در آتش سوخت. این در حالی که منطقه گوغر در شهرستان بافت جمعیت قابل توجهی دارد و چندین پارچه روستا دارد اما از یک خودروی اتش نشان محروم… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه ها