غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 
وبگاه مرتبط با اعلام تلفات متجاوزان غربی به عراق با ارائه آماری اعلام کرد که تلفات تروریست‌های آمریکایی در افغانستان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، وبگاه icasualties.org در گزارشی اعلام کرد: تعداد تلفات نظامیان آمریکا در افغانستان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

بر اساس گزارش این وبگاه که آمار تلفات متجاوزان غربی به عراق را ارائه می دهد، از سال ۲۰۰۱ تا ۳۰ جولای سال جاری ۳۵۷۶ نفر از نیروهای ائتلاف به سرکردگی آمریکا در افغانستان کشته شده که ۲۴۳۳ نفر آن‌ها تروریست های آمریکایی بوده‌اند.

گزارش این وبگاه در ادامه می افزاید: بیش از ۲۰ هزار نظامی نیز تا کنون (از سال ۲۰۰۱) در افغانستان زخمی شده‌اند. 

در ادامه این گزارش آمده است که سال گذشته میلادی ۱۴ و طی ۷ ماه گذشته نیز ۱۶ تروریست مرتبط با ارتش آمریکا، از جمله ۲ نفر در ۲۹ جولای جاری (۲ روز پیش) در مناطق مختلف افغانستان کشته شده اند.

این در حالیست که اشغال افغانستان سال ۲۰۰۱ با ۱۰۰ هزار نیروی ائتلاف بین‌المللی «آیساف» آغاز و در ژانویه ۲۰۱۵، ماموریت جدیدی موسوم به «حمایت قاطع» آغاز شد.

حدود ۱۴ هزار تروریست آمریکایی مدعی برعهده گرفتن مسئولیت آموزش نیروهای افغانستان هستند.

واشنگتن مدعی است در صورت صلح طالبان با دولت افغانستان شمار نیروهای خود در این کشور را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد!

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.

آبان 12, 1398

جای خالی گردوی بافت در اظهارات مدیران استانی در حضور سفرای کشورها!آیا شهرستان بافت غریبه است؟

یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
در صحبت های مدیران استان کرمان و در حضور سفرای سایر کشورها از هر محصولی در استان سخن به میان می آید غیر از گردوی بافت! آیا #گردو برای کشور ما نمی تواند محصول استراتژیک باشد؟؟ استان کرمان که رتبه دوم کشور در گردو را دارد نمی تواند گردو را به کشورهای دیگر معرفی…
شهریور 28, 1398
در کنار کمبود امکانات اطفای حریق

آتش سوزی جنگل های منطقه مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد/کمبود امکانات اطفای حریق جنگل ها و مراتع در شهرستان بافت تا کی ادامه دارد!؟

آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان-آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت که ظهر امروز بیست و هشتم شهریور آغاز شده بود و به دلیل وزش باد گسترده تر می شد، پس از 6 ساعت تلاش نیروهای اطفای حریق و سایر ارگان های شهرستان بافت مهار شد اما این مطالبه که شهرستان های بافت و رابر نیاز به…
پسته
مهر 30, 1398
نماینده مردم سیرجان و بردسیر خبرداد؛

برگزاری جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور سفرای کشورهای مختلف

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خبر داد: جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی و سفرای کشورهای خارجی، ۸ آبان‌ماه در سیرجان برگزار خواهد شد.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
شهباز حسن‌پور با تبیین ظرفیت گلیم و پسته در امر صادرات، گفت: جشنواره پسته و گلیم شهرستان سیرجان با هدف معرفی ظرفیت‌های شهرستان سیرجان در حوزه‌های صنایع دستی، گردشگری، صنعت و معدن است. وی با بیان این مطلب که جشنواره پسته و گلیم سیرجان برای نخستین بار برگزار… ادامه خبر