غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 
وزارت بهداشت فلسطین در غزه از زخمی‌شدن ده‌ها نفر از شرکت‌کنندگان در راهپیمایی مسالمت‌آمیز بازگشت به‌ضرب گلوله نظامیان صهیونیست خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد در جریان راهپیمایی بازگشت «جمعه جنایت وادی الحمص»، 49 شهروند به‌ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شدند.

تازه‌ترین خبرها از آمار مجروحان از افزایش تعداد آنها به 116 نفر حکایت می‌کند که پایگاه خبری شهاب به آن اشاره کرده است.

بر اساس این گزارش، یک خبرنگار فلسطینی هم به‌نام اسامه الکحلوت از جمله کسانی است که به‌ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شد.

از سوی دیگر هیئت عالی ملی راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره، با تقدیر از مشارکت گسترده مردم در راهپیمایی امروز جمعه، راهپیمایی جمعه آینده را «جمعه جوانان فلسطینی» نامید.

این هیئت همچنین مقابله همه‌جانبه مردمی با اشغالگران را راه مقابله با طرح‌ها و نقشه‌هایشان دانست.

این هیئت با محکوم کردن اقدام رژیم صهیونیستی در تخریب منازل مردم در منطقه وادی الحمص قدس اشغالی، آن را در راستای سیاست رژیم صهیونیستی برای اجرای آن در قدس اشغالی دانست.

هیئت عالی ملی راهپیمایی‌های بازگشت همچنین با حمایت از اعتراضات آوارگان فلسطینی در لبنان از آنها خواست همچنان به این تحرکات مسالمت‌آمیز در مخالفت با قانون اخیر وزیر کار لبنان ادامه دهند.

این هیئت بر ادامه راهپیمایی‌های مسالمت‌آمیز بازگشت تا تحقق تمام اهداف آن تأکید کرد.

انتهای پیام/+

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.

آبان 12, 1398

جای خالی گردوی بافت در اظهارات مدیران استانی در حضور سفرای کشورها!آیا شهرستان بافت غریبه است؟

یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
در صحبت های مدیران استان کرمان و در حضور سفرای سایر کشورها از هر محصولی در استان سخن به میان می آید غیر از گردوی بافت! آیا #گردو برای کشور ما نمی تواند محصول استراتژیک باشد؟؟ استان کرمان که رتبه دوم کشور در گردو را دارد نمی تواند گردو را به کشورهای دیگر معرفی…
شهریور 28, 1398
در کنار کمبود امکانات اطفای حریق

آتش سوزی جنگل های منطقه مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد/کمبود امکانات اطفای حریق جنگل ها و مراتع در شهرستان بافت تا کی ادامه دارد!؟

آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان-آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت که ظهر امروز بیست و هشتم شهریور آغاز شده بود و به دلیل وزش باد گسترده تر می شد، پس از 6 ساعت تلاش نیروهای اطفای حریق و سایر ارگان های شهرستان بافت مهار شد اما این مطالبه که شهرستان های بافت و رابر نیاز به…
پسته
مهر 30, 1398
نماینده مردم سیرجان و بردسیر خبرداد؛

برگزاری جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور سفرای کشورهای مختلف

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خبر داد: جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی و سفرای کشورهای خارجی، ۸ آبان‌ماه در سیرجان برگزار خواهد شد.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
شهباز حسن‌پور با تبیین ظرفیت گلیم و پسته در امر صادرات، گفت: جشنواره پسته و گلیم شهرستان سیرجان با هدف معرفی ظرفیت‌های شهرستان سیرجان در حوزه‌های صنایع دستی، گردشگری، صنعت و معدن است. وی با بیان این مطلب که جشنواره پسته و گلیم سیرجان برای نخستین بار برگزار… ادامه خبر