غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 
فراکسیون پارلمانی حزب‌الله تأکید کرد: دخالت آمریکا علت اصلی هرج‌ومرج به‌وجودآمده در منطقه است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه المنار، فراکسیون پارلمانی حزب‌الله با عنوان فراکسیون الوفاء للمقاومة در نشست دوره‌ای خود در منطقه حاره حریک بیروت تأکید کرد استعفای سعد الحریری سبب می‌شود  تا زمان بیشتری برای اصلاحات هدر رود.

در بیانیه این فراکسیون آمده است: از بانک لبنان می‌خواهیم که تمام اقدامات لازم را برای جلوگیری از خارج شدن اوضاع مالی از کنترل اتخاذ کند.

این فراکسیون با محکوم کردن دخالت‌های آمریکا در امور داخلی کشورهای منطقه و سیاست‌های آن که مبتنی بر باج‌خواهی از ملت‌هاست تصریح کرد دخالت آمریکا علت اصلی هرج‌ومرجی است که به‌دنبال گسترش آن در تمام کشورهای منطقه با هدف سیطره بر تصمیم‌گیری ملی و سرنوشت آنهاست.

انتهای پیام/+

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.

آبان 12, 1398

جای خالی گردوی بافت در اظهارات مدیران استانی در حضور سفرای کشورها!آیا شهرستان بافت غریبه است؟

یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
در صحبت های مدیران استان کرمان و در حضور سفرای سایر کشورها از هر محصولی در استان سخن به میان می آید غیر از گردوی بافت! آیا #گردو برای کشور ما نمی تواند محصول استراتژیک باشد؟؟ استان کرمان که رتبه دوم کشور در گردو را دارد نمی تواند گردو را به کشورهای دیگر معرفی…
شهریور 28, 1398
در کنار کمبود امکانات اطفای حریق

آتش سوزی جنگل های منطقه مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد/کمبود امکانات اطفای حریق جنگل ها و مراتع در شهرستان بافت تا کی ادامه دارد!؟

آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان-آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت که ظهر امروز بیست و هشتم شهریور آغاز شده بود و به دلیل وزش باد گسترده تر می شد، پس از 6 ساعت تلاش نیروهای اطفای حریق و سایر ارگان های شهرستان بافت مهار شد اما این مطالبه که شهرستان های بافت و رابر نیاز به…
پسته
مهر 30, 1398
نماینده مردم سیرجان و بردسیر خبرداد؛

برگزاری جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور سفرای کشورهای مختلف

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خبر داد: جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی و سفرای کشورهای خارجی، ۸ آبان‌ماه در سیرجان برگزار خواهد شد.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
شهباز حسن‌پور با تبیین ظرفیت گلیم و پسته در امر صادرات، گفت: جشنواره پسته و گلیم شهرستان سیرجان با هدف معرفی ظرفیت‌های شهرستان سیرجان در حوزه‌های صنایع دستی، گردشگری، صنعت و معدن است. وی با بیان این مطلب که جشنواره پسته و گلیم سیرجان برای نخستین بار برگزار… ادامه خبر