غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 
خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: برخی گروه‌های منحرف که ما آنها را شیعه انگلیسی می‌‌دانیم در بین صفوف مردم عراق نفوذ کرده‌اند که مردم این کشور باید هوشیار باشند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه‌‌های دوم این نماز در سخنانی، به تحولات عراق و لبنان اشاره کرد و گفت: مردم عراق در طول 100 سال اخیر به دلیل ساختار غلط  و نبود برنامه منظم در توزیع ثروت، در فقر و تبعیض به سر می‌برند، بودجه بین فراکسیون‌ها توزیع می‌شود و مردم عملا سهمی در بودجه ندارند.

وی افزود: مردم عراق در تجعمات‌شان خواهان عدالت هستند و مرجعیت محترم و معزز دولت را موظف به اصلاحات و رسیدگی به درخواست‌های مردم کرده‌‌‌اند، دشمنان عراق از گوشه‌ای وارد شده‌اند و در شهرهایی مانند بصره و عماره جمع کثیری را کشته‌اند و برخی را در آتش سوزاندند، توجه کنیم که دشمن مترصد این است که فرصتی ایجاد شود و این اوضاع را ایجاد کند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران تصریح کرد: برخی گروه‌های منحرف که ما آنها را شیعه انگلیسی می‌‌دانیم در بین صفوف مردم عراق نفوذ کرده‌اند که مردم این کشور باید هوشیار باشند.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی در بخش دیگری از سخنانش به تحولات اخیر در کشور لبنان اشاره کرد و گفت: دولت لبنان باید از این آهنگ عمومی برای اصلاحات استفاده کند، استعفای نخست‌وزیر سبب تشدید اعتراضات خیابانی شده و طوایف مختلف را درگیر می‌کند، به رهبران طوایف توصیه می‌کنیم که مراقب باشند، لبنان دشمنان سرسختی دارد، اینها در کمین همه لبنانی‌ها نشسته‌اند.

وی همچنین در ادامه، خیره شدن به خارج و دشمن و نپرداختن به ظرفیت‌های داخلی و بهره نگرفتن از نیروی جوان انقلابی را یکی از مشکلات امروز کشور دانست و گفت: باید از اینها ترسید، باید از تزریق صحنه‌های آلوده و مسموم از طریق فضای مجازی ترسید، باید از وعده‌های دروغین کاندیداها ترسید.

این خبر تکمیل می‌شود..

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.

آبان 12, 1398

جای خالی گردوی بافت در اظهارات مدیران استانی در حضور سفرای کشورها!آیا شهرستان بافت غریبه است؟

یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
در صحبت های مدیران استان کرمان و در حضور سفرای سایر کشورها از هر محصولی در استان سخن به میان می آید غیر از گردوی بافت! آیا #گردو برای کشور ما نمی تواند محصول استراتژیک باشد؟؟ استان کرمان که رتبه دوم کشور در گردو را دارد نمی تواند گردو را به کشورهای دیگر معرفی…
شهریور 28, 1398
در کنار کمبود امکانات اطفای حریق

آتش سوزی جنگل های منطقه مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد/کمبود امکانات اطفای حریق جنگل ها و مراتع در شهرستان بافت تا کی ادامه دارد!؟

آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت مهار شد
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان-آتش سوزی جنگل های مزار و خبر شهرستان بافت که ظهر امروز بیست و هشتم شهریور آغاز شده بود و به دلیل وزش باد گسترده تر می شد، پس از 6 ساعت تلاش نیروهای اطفای حریق و سایر ارگان های شهرستان بافت مهار شد اما این مطالبه که شهرستان های بافت و رابر نیاز به…
پسته
مهر 30, 1398
نماینده مردم سیرجان و بردسیر خبرداد؛

برگزاری جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور سفرای کشورهای مختلف

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خبر داد: جشنواره گلیم و پسته سیرجان با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی و سفرای کشورهای خارجی، ۸ آبان‌ماه در سیرجان برگزار خواهد شد.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
شهباز حسن‌پور با تبیین ظرفیت گلیم و پسته در امر صادرات، گفت: جشنواره پسته و گلیم شهرستان سیرجان با هدف معرفی ظرفیت‌های شهرستان سیرجان در حوزه‌های صنایع دستی، گردشگری، صنعت و معدن است. وی با بیان این مطلب که جشنواره پسته و گلیم سیرجان برای نخستین بار برگزار… ادامه خبر