Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

تعداد موارد مبتلایان به کرونا در استان کرمان از مرز 800 نفر گذشت

مهدی شفیعی عصر دوشنبه در جمع اصحاب رسانه به آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان اشاره کرد و بیان داشت: طی ۲۴ ساعته گذشته از ۱۹۶ نمونه مشکوک ارسال شده به آزمایشگاه‌های سطح استان کرمان تست ۱۴ نفر مثبت اعلام شده است.

وی به موارد مثبت به تفکیک حوزه‌ها اشاره کرد و افزود: شش مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، سه مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، چهار مورد حوزه جیرفت و یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان به ثبت رسیده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از موارد مثبت اعلام شده چهار نفر زن و ۱۰ نفر مرد هستند ضمن اینکه از ابتدای اپیدمی تا به امروز در استان کرمان تعداد کل مبتلایان به کرونا ۸۰۸ نفر ثبت شده است.

شفیعی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعته گذشته متأسفانه یک نفر به علت ابتلاء به کووید ۱۹ در استان جان خود را از دست داد که در مجموع از ابتدای شیوع بیماری تاکنون تعداد افرادی که جان خود را از دست داده‌اند به ۵۲ نفر رسیده است.

وی یادآور شد: طی ۲۴ ساعته گذشته سه بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافته و از مراکز درمانی سطح استان ترخیص شده‌اند ضمن اینکه با احتساب این افراد تا به امروز ۳۷۱ نفر در استان بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

گفتنی است در 24 ساعت گذشته سه مورد جدید مبتلا به کرونا در شهرستان بافت شناسایی شده است تا شهرستان بافت نیز به جمع شهرستان های با وضعیت زرد در استان کرمان ملحق شود.

کرونا ویروس

 

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها   

+1 #1 بافتی 1399-02-16 12:15
متاسفانه بافت هم وضعیت خوبی نداره

جدیدترین عناوین

یادداشت

شهر بافت
خرداد 31, 1399
شهرداری بافت پیشرو تر از همیشه

دمیده شدن روح تازه در شهر با اجرای پروژه های موثر توسط شهرداری بافت

شهرداری بافت اقداماتی را طی این دوره انجام داده که در دوره های قبل چه از نظر شکل انجام و چه از نظر حجم سابقه نداشته است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
یاددداشت سردبیر- شهرداری بافت امسال را هم با پروژه هایی موثر آغاز کرده است. طی سال های گذشته کاستی های زیادی در شهر به چشم می خورده که طی این دو سال با تلاش های دوره جدید شهرداری… ادامه

پیشخوان روزنامه هاخبرهای ویژه

شرکت مس
فروردين 18, 1399
دفتر نماینده کرمان خبرداد

کمک 10 میلیارد تومانی صنایع برای مقابله با ویروس کرونا در استان کرمان

کمک 10 میلیارد تومانی صنایع به مقابله با ویروس کرونا در استان کرمان
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
دفتر مردمی محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی روز شنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود: با پیگیری های صورت گرفته مبلغ ۱۰ میلیارد تومان توسط شرکت های مذکور به منظور مقابله با ویروس کرونا برای تامین و تجهیز اقلام پزشکی دانشگاه… ادامه خبر