رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 
تیم فوتبال پرسپولیس در دوحه مقابل السد قطر متحمل شکست سنگینی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در دومین دیدار خود در گروه C لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه جاسم‌ بن حمد دوحه به مصاف السد رفت که  این دیدار با نتیجه 3 بر یک به‌سود سپیدپوشان میزبان به پایان رسید. بغداد بونجاح در دقایق 36 و 52 و خوخی در دقیقه 67 گل‌های السد را به‌ثمر رساندند و سیامک نعمتی در دقیقه 3+90 تنها گل پرسپولیس را وارد دروازه السد کرد.

السد در این مسابقه با ترکیب؛ سعد الشیب، محمد اسماعیل، مرتضى پورعلی‌گنجی، پدرو کوریا، عبدالکریم حسن، سالم الحجری (63 ــ بوعلام خوخی)، ژاوی، یاسر ابوبکر، اکرم عفیف (87 ــ احمد سهیل)، بغداد بونجاح و علی اسد (80 ــ یوغرطة همرون) به میدان آمد. ترکیب پرسپولیس را نیز علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده (90 ــ سیامک نعمتی)، وحید امیری (71 ــ احمد نوراللهی)، گادوین منشا (66 ــ بشار رسن) و علی علیپور تشکیل می‌دادند.

نیمه اول

دقیقه 9: عفیف با یک شوت نه‌چندان محکم از محوطه جریمه پرسپولیس بیرانوند را به زحمت انداخت.

دقیقه 27: ارسال خطرناک ژاوی با ضربه سر پدرو از روی دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 30: اولین موقعیت پرسپولیس را منشا روی توپ‌ربایی امیری از مدافع قطری و پاس عرضی از دست داد. او ضربه‌اش را از زاویه بسته پرقدرت اما بی‌دقت به اوت زد.

دقیقه 34: شجاع خلیل‌زاده از داور مسابقه اولین کارت زرد را دریافت کرد.

دقیقه 36: ارسال دقیق عفیف از سمت راست خط دفاع پرسپولیس با ضربه سر بونجاح به گل اول بازی تبدیل شد.

نیمه دوم:

دقیقه 52: پاس در عمق عالی ژاوی در محوطه جریمه به بونجاح رسید و این بازیکن در حالی که سید‌جلال را مقابل خود داشت توپ را روی پای راستش برده و با یک ضربه فنی به‌زیبایی دروازه بیرانوند را برای دومین بار باز کرد.

دقیقه 53: شوت ژاوی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس در حالت بسیار خطرناک از کنار دروازه این تیم راهی اوت شد.

دقیقه 60: داور این بار به فرشاد احمدزاده کارت زرد نشان داد.

دقیقه 67: پاس روبه‌عقب هافبک راست السد در محوطه جریمه پرسپولیس به بوعلام خوخی تازه‌وارد رسید و او بدون مزاحمت و با ضربه‌ای دقیق سومین گل تیمش را به‌ثمر رساند.

دقیقه 68: ضربه ایستگاهی ارسالی توسط ماهینی با ضربه سر کم‌جان کامیابی‌نیا در دستان دروازه‌بان السد قرار گرفت.

دقیقه 74: سیدجلال حسینی هم از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 81: خوخی زننده گل سوم السد با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 3+90: سیامک نعمتی در شلوغی محوطه جریمه دروازه السد را باز کرد.

پرسپولیس با شکست 3 بر یک مقابل السد سه‌امتیازی ماند و به رده دوم جدول گروه C لیگ قهرمانان آسیا سقوط کرد. در این گروه السد با شش امتیاز صدرنشین است، نسف‌قارشی ازبکستان با سه امتیاز رتبه سوم را در اختیار دارد و الوصل امارات نیز بدون امتیاز در رده چهارم جدول ایستاده است.

انتهای پیام/*

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.