برای شروع احداث چند پروژه بزرگ

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

معصومه ابتکار

عملیات اجرایی گاز رسانی به بخش خبر از توابع شهرستان بافت با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان باحضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور و استاندارکرمان آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، صبح پنج شنبه باحضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور و استاندارکرمان عملیات اجرایی گاز رسانی به بخش خبر از توابع شهرستان بافت با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان آغاز گردید.
معاون رییس جمهور در این مراسم ضمن ابلاغ سلام رییس دولت تدبیر و امید به مردم گفت: منطقه خبر، منطقه ای زیبا و ارزشمند است و تنوع گونه های جانوری و گیاهی باعث بکر بودن این منطقه شده است.
وی به اقدامات دولت در حوزه گاز رسانی به مناطق مختلف اشاره کرد و گفت: اجرای عملیات گاز رسانی در این منطقه می تواند از تخریب منابع جنگلی جلوگیری کند.
ابتکار به ظرفیت ها و پتانسیل های استان کرمان همچون انرژی های پاک و خورشیدی اشاره کرد و افزود: مدیریت استان کرمان توجه خاصی به استفاده از انرژی های پاک و خورشیدی دارد و با توجه به اینکه سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه اند و توجیه اقتصادی این گونه پروژه ها استاندار هم حمایت خواهند کرد.
وی مردم را پشتوانه همه فعالیت های دولت تدبیر و امید دانست و بیان داشت:امیدواریم سرمایه گذاری گسترده در حوزه استفاده از انرژی های پاک در کرمان شاهد باشیم.
در ادامه مدیر عامل شرکت گاز استان از عملیات اجرایی گاز رسانی به سه شهر و 104 روستای استان کرمان با اعتباری بالغ 800 میلیارد ریال در دهه فجر امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، معصومه ابتکار صبح پنجشنبه هفت بهمن به منظور بازدید و آغاز عملیات مرحله اول طرح مدیریت پارک ملی خبر با مشارکت جوامع محلی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه اکوتوریسم به کرمان سفر کرده است. این طرح شامل تله کابین ، گردشگری هوایی و اقامتگاه است.
همچنین نشست خبری نیز پایان بخش سفر یکروزه معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور به کرمان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.