استاندار کرمان گفت: نیاز مبرم به تخت‌های بیمارستانی در استان کرمان داریم، زیرا کرمان سایر استان‌های همجوار را هم پوشش می‌دهد.

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

طلوع کرمان به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی صبح امروز در دیدار با مدیران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اظهار داشت: آمارها نشان می‌دهد، 900 تخت بیمارستانی در حوزه جغرافیایی این دانشگاه در حال ساخت داریم که معادل 50 درصد تخت‌های موجود است.

وی با تأکید بر اینکه از ساخت بیمارستان و توسعه تخت‌خواب‌های بیمارستانی در استان کرمان به طور 100 درصد حمایت می‌کنیم، بیان داشت: نیاز مبرم به وجود تخت‌های بیمارستانی داریم، زیرا کرمان سایر استان‌های همجوار را هم پوشش می‌دهد و منطقه جنوب‌ شرق حدود 15 میلیون نفر جمعیت دارد.

استاندار کرمان ادامه داد: برای دریافت یک‌هزار میلیارد تومان تأمین مالی پروژه‌های شهری کرمان و پروژه‌های جدید با یکی از بانک‌ها مذاکره انجام داده‌ایم و شورای اسلامی شهر و شهرداری باید پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام دهند، حضور قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در استان یک فرصت طلایی است که باید با همکاری و همدلی از آن استفاده کنیم.

رزم حسینی

 

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.