Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

مهران عالم‌زاده امروز در حاشیه جلسه عمران شهری کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تقاطع‌های غیرهمسطح شهر کرمان قرار بوده که دو ساله به اتمام برسند و تامین مالی آنها انجام شود، اما با گذشت یک سال از مهلت آن، تنها یک پروژه به اتمام رسیده است.


طلوع کرمان به نقل از فارس-شهردار کرمان با بیان اینکه بحث کارشناسی تامین مالی پروژه‌ها یا درست نبوده یا به درستی پیش نرفته است، گفت: الان باید بر اساس وضعیت درآمدی امروز شهرداری، وضعیت اقتصادی کل کشور و اولویت پروژه‌ها بازنگری انجام و کارها به روز شود.

عالم‌زاده عنوان کرد: در جلسه امروز عمران شهری که با حضور سرپرست استانداری کرمان برگزار شد، مقرر شد تا طی دو هفته آینده کار کارشناسی توسط شهرداری صورت گیرد و به اطلاع استانداری و مردم برسد.

شهردار کرمان در پاسخ به اینکه آیا پروژه زیرگذر آزادی کرمان تا شهریور ماه به اتمام می‌رسد، گفت: پروژه اولویت‌دار برای شهرداری کرمان پل سیدی است که 9 سال از زمان اجرای به کار آن می‌گذرد.

وی عنوان کرد: با منابع مالی که در این پل تزریق می‌کنیم یک پل به مجموعه پل‌های شهرداری اضافه می‌شود در حالی که اگر بخواهیم پول آن را به دیگر پروژه شهری بدهیم، عملا کار زیادی انجام نخواهد شد.

عالم‌زاده تصریح کرد: اولویت بعدی شهرداری کرمان با میدان آزادی است به دلیل مشکلاتی که مردم دارند و پس از آن تصمیم‌گیری می‌شود کدام پروژه براساس سگمنت‌هایی که در کارخانه ساخته شده و اولویت باز کردن مشکل گره ترافیکی است به نتیجه برسد.

پل سیدی

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

شهر بافت
خرداد 31, 1399
شهرداری بافت پیشرو تر از همیشه

دمیده شدن روح تازه در شهر با اجرای پروژه های موثر توسط شهرداری بافت

شهرداری بافت اقداماتی را طی این دوره انجام داده که در دوره های قبل چه از نظر شکل انجام و چه از نظر حجم سابقه نداشته است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
یاددداشت سردبیر- شهرداری بافت امسال را هم با پروژه هایی موثر آغاز کرده است. طی سال های گذشته کاستی های زیادی در شهر به چشم می خورده که طی این دو سال با تلاش های دوره جدید شهرداری… ادامه

پیشخوان روزنامه هاخبرهای ویژه

شرکت مس
فروردين 18, 1399
دفتر نماینده کرمان خبرداد

کمک 10 میلیارد تومانی صنایع برای مقابله با ویروس کرونا در استان کرمان

کمک 10 میلیارد تومانی صنایع به مقابله با ویروس کرونا در استان کرمان
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
دفتر مردمی محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی روز شنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود: با پیگیری های صورت گرفته مبلغ ۱۰ میلیارد تومان توسط شرکت های مذکور به منظور مقابله با ویروس کرونا برای تامین و تجهیز اقلام پزشکی دانشگاه… ادامه خبر