مهران عالم‌زاده امروز در حاشیه جلسه عمران شهری کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تقاطع‌های غیرهمسطح شهر کرمان قرار بوده که دو ساله به اتمام برسند و تامین مالی آنها انجام شود، اما با گذشت یک سال از مهلت آن، تنها یک پروژه به اتمام رسیده است.

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 


طلوع کرمان به نقل از فارس-شهردار کرمان با بیان اینکه بحث کارشناسی تامین مالی پروژه‌ها یا درست نبوده یا به درستی پیش نرفته است، گفت: الان باید بر اساس وضعیت درآمدی امروز شهرداری، وضعیت اقتصادی کل کشور و اولویت پروژه‌ها بازنگری انجام و کارها به روز شود.

عالم‌زاده عنوان کرد: در جلسه امروز عمران شهری که با حضور سرپرست استانداری کرمان برگزار شد، مقرر شد تا طی دو هفته آینده کار کارشناسی توسط شهرداری صورت گیرد و به اطلاع استانداری و مردم برسد.

شهردار کرمان در پاسخ به اینکه آیا پروژه زیرگذر آزادی کرمان تا شهریور ماه به اتمام می‌رسد، گفت: پروژه اولویت‌دار برای شهرداری کرمان پل سیدی است که 9 سال از زمان اجرای به کار آن می‌گذرد.

وی عنوان کرد: با منابع مالی که در این پل تزریق می‌کنیم یک پل به مجموعه پل‌های شهرداری اضافه می‌شود در حالی که اگر بخواهیم پول آن را به دیگر پروژه شهری بدهیم، عملا کار زیادی انجام نخواهد شد.

عالم‌زاده تصریح کرد: اولویت بعدی شهرداری کرمان با میدان آزادی است به دلیل مشکلاتی که مردم دارند و پس از آن تصمیم‌گیری می‌شود کدام پروژه براساس سگمنت‌هایی که در کارخانه ساخته شده و اولویت باز کردن مشکل گره ترافیکی است به نتیجه برسد.

پل سیدی

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.